Ochrona dla kolei

Ochrona remontów kolejowych

Remonty na kolei odbywają się w różnych lokalizacjach niemal bez przerwy. W momencie, gdy jedna inwestycja zostanie ukończona, już trzy kolejne czekają na rozpoczęcie. W takim nagromadzeniu się prac bardzo istotne jest, aby we właściwy sposób zadbać o ochronę maszyn, przyrządów oraz narzędzi używanych podczas prowadzonych realizacji. Zapobiegnie to wypadkom, a oprócz tego zabezpieczy sprzęty przed kradzieżą, gdy na terenie budowy nie będzie żadnego robotnika. Ze swojej strony oferujemy ochronę remontów kolejowych.

Prowadzone przez nas działania są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy ochronę sprzętów wykorzystywanych podczas robót kolejowych. Zabezpieczamy chociażby lokomotywy, podbijarki, pociągi sieciowe, platformy, drezyny, a także wózki motorowe. Swoje działania prowadzimy przez całą dobę, również w weekendy. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać każdej realizacji. Na przestrzeni lat uczestniczyliśmy w bezpośredniej ochronie fizycznej przy budowach lub przebudowach linii kolejowych, budowach stacji, remontach torów i rozjazdów, a także przy prowadzeniu robót ziemnych. Zdobyte w ten sposób doświadczenie powoduje, że nasi pracownicy zyskali ogromną wiedzę na temat nadzorowania całej infrastruktury kolejowej.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Podczas ochrony robót kolejowych korzystamy ze swoich pomieszczeń socjalnych oraz zaplecza sanitarnego. Dzięki temu nasi pracownicy mają zapewnione odpowiednie warunki w czasie prowadzonego dozoru, a to pozwala na zagwarantowanie najwyższej jakości prowadzonych prac.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Swoje działania wykonujemy na terenie całego kraju, przez co każdy podmiot może korzystać z oferowanych przez nas prac. Nie czekaj i już teraz zadbaj o właściwą ochronę swoich maszyn!

Dyspozytor całodobowo - tel: 510 076 271 | e-mail: dyspozytor.kolej@portos1.pl

Scroll to Top