Ochrona dla kolei

Ochrona mienia kolejowego.

Outsourcing usług kolejowych. Optymalizacja kosztów.

Zapewniamy ochronę fizyczną obiektów kolejowych na terenie całej Polski.

Posiadamy rozległe doświadczenie poparte licznymi referencjami oraz wysokiej klasy specjalistów, którzy zaplanują i skoordynują działania. Dzięki temu usługa ochrony będzie realizowana efektywnie i przyniesie wymierne korzyści. Odziały firmy Portos w całym kraju gwarantują szybką reakcję w razie dodatkowego zapotrzebowania czy w kryzysowych sytuacjach.

Outsourcing jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, na który decyduje się coraz więcej firm. Doskonale sprawdza się on również w przypadku ochrony mienia kolejowego! Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która posiada już wieloletnie doświadczenie w tym temacie.

Dzięki temu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie zagrożenia pojawiają się czy to na samych dworach, czy to w okolicy infrastruktury takiej jak terminale kontenerowe, rozdzielnie i bocznice. Dokładamy wszelkich starań, aby nie doszło do żadnych incydentów związanych z tymi obiektami.

Przygotowani na różne rodzaje zagrożeń

Wśród najczęstszych zagrożeń, które związane są z mieniem kolejowym można wymienić:

  • Kradzieże i dewastacje maszyn oraz części linii kolejowych – chodzi m.in. o kradzież sprzętu odpowiedzialnego za sterowanie ruchem czy też o dewastację samych torów;
  • Przywłaszczanie przewożonych materiałów w pociągach towarowych;
  • Złamanie praw związane z wydarzeniami na dworcach – wszelkiego rodzaju pobicia, obrzucanie pociągów różnymi przedmiotami, układanie przeszkód na torach, dewastacje czy też kradzieże i rabunki na podróżnych.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na odpowiednie przygotowanie się do tego typu zdarzeń, a także adekwatną reakcję, co pozwoli na przywrócenie porządku w obrębie zarówno samych dworców, jak i całej infrastruktury kolejowej.

Ochrona mienia kolejowego – specyfika branży

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ochrona mienia kolejowego znacznie różni się od zabezpieczania innych obiektów. W związku z tym nasi pracownicy przechodzą regularnie specjalne szkolenia, pozwalające na doskonalenie ich umiejętności i znajomości przepisów prawnych. Dzięki temu wciąż podnosimy poziom oferowanych usług, co ma przełożenie również i na bezpieczeństwo na terenie dworców oraz innej infrastruktury kolejowej. Dopełniamy wszelkich starań, aby każdy czuł się bezpiecznie.

Jeśli więc poszukiwana jest firma do ochrona mienia kolejowego, to zachęcamy do skorzystania z usług Portos!

Ochrona infrastruktury kolejowej

Mamy wieloletnie doświadczenie w ochronie terminali kontenerowych, rozdzielni i bocznic kolejowych.

Ochrona dworców kolejowych

Oferujemy wysoki poziom usług, stabilne ceny i wyszkolonych pracowników ochrony, wyspecjalizowanych w ochronie mienia kolejowego.

Ochrona kolejowych obiektów biurowych

Zapewniamy bezpośrednią ochronę fizyczną zespołów budynków lub pojedynczych obiektów biurowych.

Zapraszamy do współpracy!

Wynajem pracowników kolei

Świadczymy usługi związane z transportem kolejowym poprzez wynajem rewidentów, ustawiaczy, manewrowych, kierowników pociągów roboczych. Zespołami zarządza dyspozytor, dostępny dla naszych klientów 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu.

Więcej…

Obsługa bocznic kolejowych

Wynajmujemy kompletne drużyny trakcyjne i rewidenckie. Profesjonalnie zarządzamy obsługą bocznic kolejowych, kierując do tych prac wyłącznie doświadczony i zaangażowany personel. Zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez klienta.

Więcej…

Dyspozytor całodobowo - tel: 510 076 271 | e-mail: dyspozytor.kolej@portos1.pl

Scroll to Top