Ochrona mienia kolejowego

Zapewniamy ochronę fizyczną obiektów kolejowych na terenie całej Polski.

Posiadamy rozległe doświadczenie poparte licznymi referencjami oraz wysokiej klasy specjalistów, którzy zaplanują i skoordynują działania. Dzięki temu usługa ochrony będzie realizowana efektywnie i przyniesie wymierne korzyści. Odziały firmy Portos w całym kraju gwarantują szybką reakcję w razie dodatkowego zapotrzebowania czy w kryzysowych sytuacjach.

Outsourcing jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, na który decyduje się coraz więcej firm. Doskonale sprawdza się on również w przypadku ochrony mienia kolejowego! Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która posiada już wieloletnie doświadczenie w tym temacie.

Dzięki temu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie zagrożenia pojawiają się czy to na samych dworach, czy to w okolicy infrastruktury takiej jak terminale kontenerowe, rozdzielnie i bocznice. Dokładamy wszelkich starań, aby nie doszło do żadnych incydentów związanych z tymi obiektami.

Przygotowani na różne rodzaje zagrożeń

Wśród najczęstszych zagrożeń, które związane są z mieniem kolejowym można wymienić:

  • Kradzieże i dewastacje maszyn oraz części linii kolejowych – chodzi m.in. o kradzież sprzętu odpowiedzialnego za sterowanie ruchem czy też o dewastację samych torów;
  • Przywłaszczanie przewożonych materiałów w pociągach towarowych;
  • Złamanie praw związane z wydarzeniami na dworcach – wszelkiego rodzaju pobicia, obrzucanie pociągów różnymi przedmiotami, układanie przeszkód na torach, dewastacje czy też kradzieże i rabunki na podróżnych.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na odpowiednie przygotowanie się do tego typu zdarzeń, a także adekwatną reakcję, co pozwoli na przywrócenie porządku w obrębie zarówno samych dworców, jak i całej infrastruktury kolejowej.

Ochrona mienia kolejowego – specyfika branży

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ochrona mienia kolejowego znacznie różni się od zabezpieczania innych obiektów. W związku z tym nasi pracownicy przechodzą regularnie specjalne szkolenia, pozwalające na doskonalenie ich umiejętności i znajomości przepisów prawnych. Dzięki temu wciąż podnosimy poziom oferowanych usług, co ma przełożenie również i na bezpieczeństwo na terenie dworców oraz innej infrastruktury kolejowej. Dopełniamy wszelkich starań, aby każdy czuł się bezpiecznie.

Jeśli więc poszukiwana jest firma do ochrona mienia kolejowego, to zachęcamy do skorzystania z usług Portos!

Ochrona infrastruktury kolejowej

Mamy wieloletnie doświadczenie w ochronie terminali kontenerowych, rozdzielni i bocznic kolejowych.

Ochrona dworców kolejowych

Oferujemy wysoki poziom usług, stabilne ceny i wyszkolonych pracowników ochrony, wyspecjalizowanych w ochronie mienia kolejowego.

Ochrona kolejowych obiektów biurowych

Zapewniamy bezpośrednią ochronę fizyczną zespołów budynków lub pojedynczych obiektów biurowych.

Zapraszamy do współpracy!

Wynajem pracowników kolei

Świadczymy usługi związane z transportem kolejowym poprzez wynajem rewidentów, ustawiaczy, manewrowych, kierowników pociągów roboczych. Zespołami zarządza dyspozytor, dostępny dla naszych klientów 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu.

Więcej…

Obsługa bocznic kolejowych

Wynajmujemy kompletne drużyny trakcyjne i rewidenckie. Profesjonalnie zarządzamy obsługą bocznic kolejowych, kierując do tych prac wyłącznie doświadczony i zaangażowany personel. Zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez klienta.

Więcej…

Dyspozytor całodobowo - tel: 510 076 271 | e-mail: dyspozytor.kolej@portos1.pl

Scroll to Top