Ochrona kolei

Nowoczesny transport wymaga profesjonalnej obsługi, która zagwarantuje bezpieczeństwo nie tylko składów pociągów,
ale również infrastruktury kolejowej. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zlecić kompleksowe zabezpieczenie przewozów i mienia. Zapewnia je nasz wysoce wykwalifikowany personel, którego celem pracy jest szeroko rozumiana ochrona kolei.

Jako prywatna firma wykorzystujemy mobilne urządzenia GPS oraz niezawodne środki łączności. Pozwalają one śledzić przejazd taboru na całej jego trasie i wykonywać regularne kontrole, zapobiegając ewentualnym kradzieżom czy nadużyciom. Możliwość natychmiastowej reakcji gwarantuje podjęcie szybkich działań w razie wystąpienia sytuacji kryzysowej.

Wyspecjalizowani pracownicy znają specyfikę branży i doskonale wiedzą, w jaki sposób bezpiecznie realizować obowiązki zawodowe. Posiadają wymagane uprawnienia, które pozwalają im na wykonywanie czynności na terenie bocznic, rozjazdów i skrzyżowań torów oraz pozostałej infrastruktury. Oferowana przez nas ochrona mienia świadczona jest na terenie całego kraju.

By sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów i zagwarantować kompleksową ofertę dla kolei, proponujemy również usługi ochrony zarówno składów pociągowych, całej infrastruktury kolejowej, jak i mienia kolejowego. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z profesjonalnym doradztwem; działania bezpośrednie, jak i prewencyjne.

Ochrona składów kolejowych

Nasze doświadczone zespoły i patrole z powodzeniem chronią składy pociągów i transporty kolejowe na całej trasie ich przejazdu oraz podczas postojów na bocznicach kolejowych.

Czytaj dalej…

Ochrona mienia kolejowego

Skutecznie ochraniamy wszelkie obiekty kolejowe, dzięki znajomości specyficznej infrastruktury kolejowej. Od terminali, bocznic i rozdzielni, po budynki dworców, budynki biurowe…

Czytaj dalej…

Zapraszamy do współpracy!

Wynajem pracowników kolei

Świadczymy usługi związane z transportem kolejowym poprzez wynajem rewidentów, ustawiaczy, manewrowych, kierowników pociągów roboczych. Zespołami zarządza dyspozytor, dostępny dla naszych klientów 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu.

Więcej…

Obsługa bocznic kolejowych

Wynajmujemy kompletne drużyny trakcyjne i rewidenckie. Profesjonalnie zarządzamy obsługą bocznic kolejowych, kierując do tych prac wyłącznie doświadczony i zaangażowany personel. Zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez klienta.

Więcej…

Dyspozytor całodobowo - tel: 510 076 271 | e-mail: dyspozytor.kolej@portos1.pl

Scroll to Top